Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrlujoak

    veterán

    válasz #65577472 #15 üzenetére

    Nem, nem az új (magához tértünk) Honor ágra gondoltam.

    De emlékezz vissza, mennyibe kerültek az itthon még Huawei logóval alig kapható (főképp operátori logózott) modellek pár éve... Aztán jöttek a drága, sokszor túlárazott Huawei modellek. Persze, többségük még mindig jobb ár/érték arányt tudnak, mint a nevesebb gyártók.

    A Xiaomi esetében sem merült fel a szoftver milyensége. Nem volt témája a hozzászólásomnak, nem is értem miért hoztad fel.

    Az itteni fórumokon fellelhető felhasználók (akiknek mond is valamit a MIUI) a lehető legkisebb hányada a felhasználóknak.

    Átlagpista nem azért vesz Zopo-t, ZTE-t, Huaweit, Xiaomit (...) mert ilyen meg olyan felület fut rajta. Olcsó. Kínai, de jóféle kínai.

    A lenovóra leszek kíváncsi, mi lesz az irányvonal, hogy Motorola tulaj lett. Elszállnak, vagy a Moto vonalat megtartva normálisan terjeszkednek Eu-ban is...

    Faragtam már rá olcsó kínai mobilkommunikációs eszközzel, szóval maximálisan fenntartással kezelem még őket.

    Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

  • mrlujoak

    veterán

    válasz #65577472 #18 üzenetére

    Felesleges bármi más gyártót idekeverni. (hogy jön már megint ide a Sony?!) Írtam? Nem. Akkor?! :((

    Az átlag vásárló olcsó jobb minőségű kínait azért vesz, mert olcsó.
    Azt is amin van miui, meg azt is amin nincs.

    Vitathatatlan, hogy akinek tetszik a miui, annak az is plusz, de a többség nem mi - fórumozók - vagyunk.

    Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

Új hozzászólás Aktív témák