Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • M@trixfan

    addikt

    válasz Ribi #5 üzenetére

    Olyan nem létezik, hogy a design fontosabb mint a használhatóság, mert a design az maga a funkció. Együtt jó vagy rossz mindkettő. Ez teljesen jól használható második-harmadik hangrendszerként hálóba, vendégszobába, nincs semmi gond a praktikusságával. Én nem veszek ilyet, mert jelenleg nem engedhetem meg magamnak, hogy kiegészítőkre ennyit költsek és mert "diehard" zeneszerető vagyok. Van akinek egyébként bőven megfelel amit egy ilyen nyújt. Nagy hangrendszer semlegességével nem lehet összevetni, de meglepő, hogy hova fejlődtek ezek is. Nagyságrenddel jobb mint egy Logitech PC hangszóró. Természetesen asztalra Genelec monitort vennék, de hát az megint munkaeszköz :)

    Mondjuk a Bowers & Wilkins márka szerintem általánosan drága itthon és az igazán jó hangfalai a CM szériától felfelé vannak. A messze nem olcsó belépő sorozatát eddig még bárhol hallottam mindig ugyanaz az az érzésem volt: nagyon dinamikus, elég tiszta, de hosszú távon karcoló magasokkal és diszkós hangképpel (smile görbe). Számomra a hangyányi "dobozhang" is zavaró. Dynaudio, System Audio sokkal kellemesebb ugyanolyan árszinten.

    [ Szerkesztve ]

    twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

Új hozzászólás Aktív témák