Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bakter24

    őstag

    válasz kacsento1 #852 üzenetére

    Üdv

    Szerintem amiket felsoroltál, arra maximálisan elég, hasonló dolgokra használom én is, BIS nélkül már 2 éve, és remekül működik.

    - A mikrofonnal és a hangszóróval elégedett vagyok, előtte Nokia N95 8GB-om volt, attól szerintem még jobb is beszélgetésre. (Zenére sem rossz, de csak szükség esetén. Hangszínszabályzó van az alap lejátszóban is)
    - GSM antenna pipa, a wifi antenna gyenge. A korábban említett nokiámnál jobb, de nem mondanám jónak.
    - A dokkoló/bölcső nagy találmány, ha nem azzal veszed, mindenképp javasolnám hozzá külön. Egyrészt töltve tartja, ha épp nem vagy úton, másrészt (beállítás szerint) mutatja az időt, ha a bölcsőben van. Ez az egyik, ami miatt legjobban szeretem a bölcsőt. Nálam 2 napot simán elmenne, ha nem lenne dokkolóban, de hogy konkrét legyek, 12 órás szolgálat alatt 70%-ig merült tegnap, ebben volt kb 10 perc beszélgetés, semmi wifi. (Van hozzá egy bitang akkum, ami igaz, hogy 1cm vastag, és emiatt nem fér bele sem tokba, sem a dokkolóba, de cserébe 1 hét!)
    - Böngészésre az Opera van fent, kényelmes, megszoktam, Gmailt is meg tudom nézni böngészőben, ami nem pótolja a BIS-t, de "ha ló nincs..." alapon megteszi.

    Pár dolgot még hozzáadnék a képhez:
    - Okos tok: (igazából csak egy mágnes van benne, nem ettől okos, de) ha a tokban van, kijelző kikapcsol, szóval billentyűzárral nem kell bajlódni. Kiveszed, bekapcsol, elteszed, kikapcsol. Hihetetlen, mennyire meg lehet szokni a kényelmes dolgokat :D
    - Fém keret: Tokban hordom, vigyázok rá, de párszor már leesett, persze a sarkára mindig, és a fémkeret mindig megvédte a kijelzőt. Legalább 3 alkalom volt, amikor azt mondtam, na most berepedt. De nem.
    - Optikai trackpad: Egyszerűen csak kényelmes sok esetben.

    És 1 negatívum is:
    - Ha sokat megy róla a zene (x>6-7 óra egyhuzamban) akkor újraindul / kéri, hogy indítsd újra, mert elfogy a memória. Hogy ilyenkor hova lesz a memória, azt ne kérdezd :D
    - Fényképező közepes, de inkább gyenge. Videót felejtsd el. Viszont a vakuja nagyon jó zseblámpának :D

    Remélem, hasznos olvasmány voltam :) Én szeretem ezt a telefont, nagyon fogom sajnálni, ha le kell cserélnem.

    [ Szerkesztve ]

    "Negyvenkettő - mondta Bölcs Elme végtelen méltósággal és hidegvérrel."

Új hozzászólás Aktív témák