Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bb0t

    senior tag

    LOGOUT blog

    válasz persil #42 üzenetére

    Hát ez egy érdekes kérdés. Szerintem azért találgatunk mert mindegyik panelnek megvannak az előnyei meg a hátrányai főleg ha az amoledet és az ips-t vetjük össze.Meg hát láttuk már pl, hogy az s3-nál hogy melléfogtak a pentile matrix-szal. (nem véletlen, hogy a note2-ben nem az lett) Ezért fogalmaztam így "meg merik-e lépni" kérdés lecserélik azt ami már sikeres volt és bejött vagy megint elkezdenek valamivel kísérletezni. (Persze a pixelek elrendezésén változtatnak valamit az tuti)

    Egyébként részemről ha szép lesz a kijelző a fehérnek nem lesz kékes vagy sárgás árnyalata, a fekete igazán fekete lesz és a fényerő is okés akkor nekem tényleg mindegy milyen technológiával érik el, de sokan nagyon szeretik pl az amoled túlszaturált természetellenesen élénk színeit bennük lehet, hogy csalódást keltene a hiánya.

    Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

Új hozzászólás Aktív témák