Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Teréz Atya

    senior tag

    Nicsak, a Parrot feltalata az FPV szemuveget. :)

    @elefant - lehet tudni, hogy milyen technologiaval tortenik a kepatvitel? Ugyanugy 5,8GHz-es analog mint a tobbi FPV szemuvegnel, WiFi vagy fejlesztettek valami sajat digitalisat mint a DJI LightBridge?

    @gekkoXT - hat, lehet hogy nem hallottal rola, de mar egy mezei SP F3-nak is van repulogep modja, ami szinte hulyebiztos, aztan tavrol repules kozben kapcsolhatod a repmodokat. Pl. orso vegen elveszted az iranyitast, klikk, ez meg stabilizalja a gepet. Ha jol tudom a Parrot ropcsije automatikusan hazajon meg le is szall.
    Amugy multikoptereknel letezik az un. acro mod, ahol csak a gyro mukodik a szogtartashoz es nincs GPS, magassagtartas, de meg vizszintbe sem hozza magat helyetted. ESC-tol fuggoen elerheto a 3D mode fejjel lefele repuleshez. Ott aztan lehet gepeszkedni, ha az embernek ugy tartja a kedve. Ha ez sem eleg, akkor meg a Stingray ami a CP helik baberjaira tor.

    A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

  • Teréz Atya

    senior tag

    válasz rovtiv3 #16 üzenetére

    A prop visszahajlik leszallas kozben. Ha karbonbol van eleg nehez lesz tonkre tenni + nem betonra kell leszallni.
    @t72killer a parrotenal sokkal elegansabb egy x-wing multicopter hibrid. Mar van hozza repulesvezerlo, yt-on mar lattam filleres epo gepben. Bar kialakitasa miatt macerasabb vele videozni.
    @mf - en pl repulesmanias vagyok, nekem ez a gep idealis lenne. Azert van egy jo vastag reteg aki a "dronokat" nem lebego stativnak hasznalja hanem potszernek ropcsi helyett. A legolcsobb autpgirobol mar uj BMW-t kapni.

    [ Szerkesztve ]

    A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

Új hozzászólás Aktív témák