Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • grafur

    csendes tag

    válasz mike1334 #7879 üzenetére

    Hali!
    Ezt SleepDroiddal ÉS Mi Band Tools-szal meg tudod oldani! Én egy jó ideje használom/használtam magában a SleepDroidot ágy matrac közé berakott telefonnal, aztán amikor megjött (kb 1 hónapja) a Mi Band, akkor eleinte ezzel használtam. A SleepDroid valóban figyeli az alvásciklust, és be tudod állítani, hogy a kívánt ébresztés előtt hány perccel ébresszen, ha akkor ideális a felébredés. Nekem eredetileg halk madárcsicsergés volt az ébresztő, és ilyenkor tényleg ennyi is elég. - Korábban maxi hangerős brutál ébresztőm volt, és néha arra is csak nehezen ;) - Szóval szerintem jól működik ez az éber fázisos ébresztés, MiBand-del pedig rezgéssel csinálja ugyanezt.
    A gond csak az, hogy ez a figyelés mind a telefont mind a Bandot brutálisan meríti. A Telónál ugye nem gond, éjszaka töltőn van, de a Bandnál ~7-8%-nyi akkuvesztés volt esténként, így most sima Band-os ébresztést használok (tehát nem intelligenst). Alapvetően érzem is a különbséget, hogy újra nehéz a kelés, úgyhogy vissza fogok térni a sima SleepDroidoshoz, csak valahogy meg kellene okosítani, hogy a bandon keresztül ébresszen, ne hanggal.... (és ne a Bandon keresztül menjen a figyelés, hogy ne merüljön) Szóval valami jobb megoldás engem is érdekel ;)

Új hozzászólás Aktív témák