Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz Pompi #884 üzenetére

    Nagyon köszönjük a beszámolót és az előzőek megerősítését illetve az új infókat is!

    Nagyon tetszik a kép-teszt, főleg, hogy a fényképezőt is bevetetted, egykét képnél jobban átjönnek a képek témái, a fényviszonyok is! :) A virágos képnél elég nagy a kontraszt, ez valamilyen másféle beállítás vagy épp kisütött a nap vagy mitől ilyen nagy a fényerő?
    Az eget kicsit furán rögzítette, a kék helyett ilyen ciános valami lett az égből, kicsit vicces de legalább a fényképező képén látszik milyen az valójában. Az is érdekes, hogy a lámpás képnél a sárga fényből fehéret csinált. Összesen úgy látom elég jó a kamerája, jobb, mint amire számítottam a korábbi sample-öktől amik külső oldalakon voltak, a színei egész jók, közelebb állnak a valósághoz a legtöbb képen, mint az N4-é.

    Képek készítésekor használtál külön beállításokat vagy mindet ugyanazzal lőtted? (OPX-re vonatkozóan kérdezem)

    Remélem a többieket nem tántorítja el az első benyomások megosztásától az, hogy néhányan már leírták a tapasztalataikat, jöhetnek még, én legalább is vevő vagyok minden infóra, akár megerősítésekre is. :)

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák