Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lajtorja

    aktív tag

    válasz Daywalker #22 üzenetére

    Elnézést, de nekem továbbra is az a véleményem, hogy ez árban külföldön sem belépő szint. Ha elmegy egy random ember a walmartba mert pont bedöglött a régi routere én nem igazán hiszem, hogy ezt venné le a polcról amikor egy belépő megoldást keres, hacsak nem találkozik egy eladóval, aki valamilyen -érthetetlen- okból rátukmálja.
    Innentől fogva felesleges boncolgatni, hogy AC vagy N szabvány. Mi tudjuk mit jelent, de a vásárlók döntő többsége nem. Mondhatom úgy is, hogy ha az ár nem pedig a tudás felől közelítjük meg, akkor a belépőszintű routerek és az AC-s routerek metszete üres, legalábbis most, amíg még újdonság. Talán ebben az utolsó mondatrészben még egyet is értesz velem.

    Egyébiránt nem értem, miért kell egy termék árazását annyira védeni, hogy ilyen szintű személyeskedésbe menj bele? Miért fontos, hogy én megengedhetném-e magamnak ezt a terméket vagy sem? Ilyen alapon lehet csak releváns valaki véleménye? Nem tartom kulturált dolognak a más zsebében turkálást, sem a közhelyes politikai skandalumok puffogtatását. Lehet velem van a gond és nem tudom mi a dörgés mostanság ph!-n, ez esetben elnézést még egyszer!

    --- ---

Új hozzászólás Aktív témák