Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • band1103

    őstag

    válasz Hun'reeth #54 üzenetére

    A verbatimnak létezik az AZO+ technológiája amire örökéllet garanciát vállalnak és hivatalosan nem pedig marketingként. Ráadásúl 1 lemeznél max. 20Ft-al kóstál többet.
    Aki valóbn figyelt az olvashatta a hsz-emben hogy én egy k@rva szót sem szóltam az SSD meghajtókról. Olvassa el mégegyszer aki értetlenkedik. Távoli jövőröl beszéltem és akkor már nem SSD-nek fogják őket hívni.
    És ki a f@szom beszélt DVD lemezről? A verbatim meg ki fog hozni az AZO+-hoz hasonló technológiát a BL lemezekre is. És jönnek a terabájtos lemezek is.
    Írni, írni és írni. Lenin után szabadon :DDD B@szhatjátok az adataitokat amikor jön 1 elektromágneses inpulzus, vagy 1 uj vírus az araboktól vagy kínától :C .
    Ha Guttenberg ídejében éltetek volna akkor miattatok nem talállták volna fe a könyvnyomtatást. A emberi elme mulandósága=HDD Könyv ídőtállósága=égetett korongok.
    És kit érdekel hogy több ezer négyzetméter 1 könyvekkel teli könyvtár amikor meglehet talállni benne mindent? Az emberek pedig akik a könyveket írták már meghaltak és sírba vitték volna a tudásukat ha nem írták volna ki könyvbe.

    [ Szerkesztve ]

    "A bölény királyul néz ki: tisztára mint egy rasta tehén !" # * Have a Nice Death!* ...powered by vérpistike... #

Új hozzászólás Aktív témák