Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Balinov

    félisten

    válasz azbest #5 üzenetére

    koszi, vlc-t probaltam, de a kis pocs antennaval semmi nem jon be. szabadon foghato adok vannak itt egyenlore igy egyszeru, ts reader-hez hasonlo, lehetoleg freeware/opensource kene.
    B ill. talal valamit, de megsem a Blaze...

    Az a gond, hogy gyk pioneer vagyok, mivel Ireknel elek. Az itteni mindigtv a Saorview, szerint azt mondja, Dublini high power transmitter 738mhz-en tolja az osszes csatornat, idezem "54 Horizontal " (lovesem nincs, mit jelent).A Blaze mikor vegigszkennel azkkor 738mhz-en, ahol varhato valami tortenes irja is,hogy talalt valamit, de a Start to access chanel info utan semmi nem tortenik, found chanels tovabbra is 0, holott van 8-9 tv ado (SD) meg a 3ik emeletrol ha a szemkozti epulet nem lenne 4 emeletes ralatnek a hegyen a toronyra, ami legvonalban kb 10-12km-nel nincs messzebb.

    sajna a cxm adapter (vagy hogy hivjak) meg nem jott meg, igy nem tudok meg + antennakabelt venni,hogy kivigyem a kis botantennat az ablakba.

    Van valami tipped merre probalkozzak meg? Win7 X64 MediaCenteret epp most probalom beloni.

    udv
    Balinov

    6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

  • joe007

    tag

    válasz azbest #5 üzenetére

    Szia!

    Azt szeretném megkérdezni, hogy te milyen előfizetést használsz és hogy oldottad meg a kártyaolvasós kezelést a PC-del Win alatt?
    Nálam jelenleg a Samu -ba van belyezve az előfizetői kártya ami dekódolja a csatornákat és így tudok nézni egy jó pár csatornát.

    Köszi a helpet.

    Xiaomi Redmi Note2 Prime - Gamertag: Joe007Hun (NFS-NL,CSR2,CSR-Classic)

Új hozzászólás Aktív témák