Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Maxximus

    őstag

    válasz Williamgrant #8604 üzenetére

    Én meg fanatikus Samsung rajongó...(és szintén androidos) na, akkor vak vezet vilagtalant. ;)
    Csak a tabomat (Galaxy Tab 10,1 p7500) cseréltem le anno 1,5 éve akkor egy ipad3-ra,mert a retina kijelző nagyon megfogott es kíváncsi voltam az iOS-ra is. Maradtam...tab fronton. Telefonomat nem szeretném Iphone-ra cserélni. Volt 4,4s 5 utóbbi csak 2 hétig mar és volt 5s-em is. Ezt mar ki sem bontottam,ugy adtam el ( jo áron jutottam hozza,megvettem) egyszerűen nem érdekelt telefonban az Apple. Nem tudja ami nekem kell. 2sim,widgetek,telefon felvetel,stb.
    De most az air nagyon tetszik,megtartom. Csak azért a rohadt hotspot kar,hogy nem megy a telenorral. De kibírom,megosztom a netet a Samsung telefonnal,az bírja a telenoros net megosztást.

    [ Szerkesztve ]

    Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

Új hozzászólás Aktív témák