Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • thurands

    csendes tag

    válasz thurands #118 üzenetére

    Na végül megvettem eBayről a G400s-et és leírnám a tapasztalataim. Ezelőtt egy Razer Diamondback 3G egerem volt és ahhoz képest sokkal de sokkal pontosabb, tükörsimán mozog a képernyőn. A felülete is korrekt lenne, a két fő kattintó résznél fényesebb és csúszós, viszont onnaltól lefele mattabb és tapadósabb a felület. Nekem viszont extra izzadós a kezem és jelentem, hogy 1-másfél óra játék után simán ottmarad a két ujjam nyoma az egéren és állandóan törölhetem lefele. És a 3 DPI váltó gombbal nem vagyok kibékülve. Először is egy kis használat után elkezdett az alapértelmezett dpi gomb mozogni egy picit a foglalatban és elég hülye hangot ad amikor ráteszem az ujjam, meg akkor is amikor a lenyomás után elengedem. Aztán 4 nap használat után a DPI + gomb is elkezdte ugyanezt csinálni, de nem is ez a legnagyobb baj, hanem hogy mind3 gombot ha gyengéden nyomom meg, ahogy mindenki tenné, nem veszi be a gombnyomást, csak akkor ha erősebben nyomom és elég idegesítő. Haveromnak kipróbáltam a régi MX518át ami már nem tudom hány éves és még mindig hibátlanul működnek ugyanazok a gombok, válaszolnak azonnal. Aztán a Razer után az is elég idegesítő volt nekem, hogy sokkal hamarabb érzékeli a szenzor az egérpadot mint a diamondback 3g, 2 cd távolságnál még érzékeli, 3nál már nem. Leírtam a DPI gombos a problémát az ebayes eladónak, kíváncsi vagyok, hogy mi lesz. Lehet, hogy most én fogtam ki egy defektes példányt, de amúgy nagyon jó egér. Még a kábeléről szeretnék írni, feltűnt, hogy a razeréhez képest véknyabb meg merevebb is. Nem tom mennyire hajlamos megtörni benne a vezeték, de nem tűnik a legjobbnak. Amúgy még a görgő is elég furcsán jár, komolyan mondom, egy 1500 forintos egérnek jobb görgője van mint ennek. Hát igen vegyes érzések, ha ezek a hülye apróságok nem lennének akkor tökéletes egér lenne. Lehet, hogy inkább egy másikat kéne választanom és teljes visszatérítést kérni? fogalmam sincs :F .

Új hozzászólás Aktív témák