Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mercutio_

    félisten

    válasz cigam #16 üzenetére

    Bezony, bár annak csak 1024x600-as a kijelzője, és árban ugyanott van, mint a kisebbik Acer.

    Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

  • Cickánykoma

    tag

    válasz cigam #16 üzenetére

    Nekem C-50-es Toshiba NB550-em van és tapasztalat alapján fullra töltve 10 órát bír átlagos használattal (wifi be, képernyő egyel lentebb mint max fényerő, netezés wifin át chromeban, chat, zenehallgatás, Office). Igaz 61 Wh-s aksival adja a Toshiba a másik két márkához képest. És a gyári 1 gigát gond nélkül tudtam felbővíteni 4 gigára:

    4 Gigával

    Írtam már ezt a kérdést a Brazos topikba, de válaszra sem méltatták:

    A bajom az a modern és határtalan multimédiás képességeinek kihasználásánál, hogy a Toshiba már csak HDMI-t csatlakozót rakott a gépre, (szemben az Acerrel ahol van mindkettő) és időnként igényem volna arra, hogy projektorra kivetítsek (prezentáció, illetve filmek vetítése). A gond ott jön, hogy az utamba kerülő projektorok döntő többsége csak D-sub bemenetes (nem hogy HDMI, vagy DVI).

    Nagy nehezen találtam neten HDMI-D-sub kábelt, de nem teszi ki a képet. Próbáltam több projektorral, itthoni monitorokkal, semmi eredmény. win 7 x64 Prof van a gépen, és 11.3-as Catalyst.

    Kérdés: elfelejtettem valamit beállitani / aktiválni/ felrakni hozzá hogy nincs kép?
    Van valakinek tapasztalata a HDMI kimenet használatával (akár az Acer/ASUS modellek kapcsán is)

    Előre is kösz a segítséget !

    Madžari......Dober dan, passport kontrol !!! :D:D:D

Új hozzászólás Aktív témák