Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arn

    félisten

    válasz GAI #403 üzenetére

    ott is igy volt, itthon a 90es evek vegen mar rendesen elerheto volt minden, amirol a korabeli hwtesztekben olvasni lehetett, a rendszervaltas utan termeszetesen nemi csuszasban voltunk :) 94ben jartam svedorszagban (eloszor a nyugaton), es szereztem arlistat, amirol en csak abrandoztam (egy jo 486), az kint mar max a kozepkategoriaban ment, es a pentiumokat nyomtak. a pcmagbol is ez jott le. de szvsz ez inkabb a korabeli fizetesek es gepek araival fuggott ossze, nem volt, aki megfizesse.

    csinaltam meg a retro vasakhoz egy tablat:
    [link]

    eloszor en is bejelenteseket vettem alapul, de minel tobbet olvastam a korabeli usa sajtot (books.google.com), ill jottek vissza az emlekek, nem igazan allt ossze a dolog. igy csinaltam egy masodik fulet, amiben elkezdtem utananezni, hogy kb mikortol irtak tenylegesen roluk. ez eleg idoigenyes, de pontosabb kepet ad arrol, mi mivel konkuralt tenylegesen :)

    a 90es evek masodik fele nagyon intenziv volt, de talan erre az idoszakra emlekszem a legszivesebben a hw szempontjabol.

    [ Szerkesztve ]

    facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

Új hozzászólás Aktív témák