Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • viano

    aktív tag

    válasz patkánymajom #43 üzenetére

    A puding próbája az evés, szokták mondani . . .
    Ezt a mikroSD-s dolgot ki kell próbálni, az a legegyszerűbb megoldás.

    Mint írtam ki kell próbálni,hogy mit tud (mi nincs letiltva) de elméletileg még a 128 is benne lehet.
    Minden elektromos dolognak van készenléti fogyasztása is, így a kártyának is.
    Más okkal nem indokolható a változtatás, korlátozás,.

    Az LTE közismerten többet fogyaszt és az rögtön feltűnt, hogy megszűnt az LTE Dual SIM-es támogatása, amit éppen az újabb ZF 2-es sorozatokkal - többek között az SD410-esekkel vezettek be.
    Ezért gondolom, hogy a speckó módosítások mind a hosszabb üzemidők érdekében történtek.
    Sajnos még az ASUS oldalain sem egyformák az adatok, a változások nem igazán kerültek/nek átvezetésre és ezek a módosítások a bejelentéskor még nem voltak közismertek vagy nem is szerettték volna elárulni.

    Nem tudom, hogy jön ide az indiai modell, de a Mobilarénás adatokat nyugodtan elfelejtheted, mert rég láttam ennyi valótlan adatot, állítást egy rakáson, mint ebben a tesztnek nem igazán nevezhető cikkben.
    Nem tudom honnan szedik a csak két LTE frekit, a 3G-n pedig nem ennyi a max sebesség, legalábbis az SD410-zel, de az ASUS spec szerint sem.
    Szóval megalapozott infókat ne errefelé keress!
    Az pedig nem tudom, hogy mivel magyarázható, hogy egy spéci-akkus telefonnál semmilyen szempontból nem lett az üzemidő, akkuidők tesztelve.
    Sajnos az igazán érdekes dolgokra nem kaptunk választ, az ezerszer olvasott széles a káva, nincs funkció bill. világítás rinya meg ki a francot érdekel.
    ----------
    Szerintem kérdezd meg, hogy honnan sikerült ezt a Data rate-et előbányászni, de nagyon ne keresgélj, mert szerintem ez is csak a szokásos Copy + Paste.

    Írhatnál a gyakorlati tapasztalatokról, szerintem sokan örülnénk.

Új hozzászólás Aktív témák