Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kicsizee

    aktív tag

    sziasztok. a múlt héten úgy döntöttem, hogy eladom kis huawei y300-asomat, megtoldom jó sok pénzzel és beszerzek egy ilyen telefont. így is lett. múlt héttől, boldognak nem igazán nevezhető tudaljdonosa vagyok eme telefonnak. az alaptulajdonságok mint hívás, internet, wifierősség meg ilyenek, azokkal nincs semmi baj. de hát éppen a plussz dolgok teszik otokstelefonná az okostelefont. na éppenséggel ezek nem működnek. a szörnyű akksiidőről ne is beszéljünk. anno választás előt számításba jött még a huawei honor 3c, de az elavult grafikai chip tekintetében inkább erre esett a választás. lehet rossz választás volt. ennél a telefonnál mondjuk a grafikai megjelenítés sebesség tökéletes. DE. itt jön a de. de az Intel procik hátránnyal indulnak a többi telefonhoz képest. gondoltam kipróbálom milyen a navigáció rajta, mondom letöltöm a HERE-t. hát igen, csak töltöttem volna, mivel ez a szoft nem támogatja a procit, mivelhogy nem képes belátható időn belül renderelni. ezt a váalszt kaptam a fejlesztőktől. másik alkalmazás amit előszeretettel használok az a google fit(ness), érdekes alkalmazás- lenne. csakhogy ezen a készüléken megint csak nem működik, nem képes számolni sem a lépéseket, sem az aktivitással eltelt időt. úgyhogy ez is bukta. ezek után kíváncsi vagyok milyen érdekes és rejtett negatív tualjdonságai bukkannak még elő. ne értesetek félre, nem akarok senkit se lebeszélni, rábeszélni a telóra, csak írom apuszta tényeket így 6. vagy 7. smartfon után. akinek huawei van, az ne cseréljen :P. vagy valakinek ötletek a fent említett hiányosságok megszüntetésére? köszike. üdv mindenkinek

    Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

Új hozzászólás Aktív témák