Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • keram2009

    tag

    válasz atonement #77 üzenetére

    ZE551ML 2GB/16GB verzióm van. Nekem nagyon bevált a telefon! semmi problémám vele kompatibilis minden programmal amit eddig futtattam rajta. Az aksi üzemideje nagyon jó nálam 2 napot bír ha ritkábban nyomkodnám akár 3. napba is belecsúsznék. Viszonylag gyorsan fel is tölt pedig ehhez a verzióhoz nem jár boostmaster töltő, de így is elviselhető! A kijelző ami FullHD jónak mondanám elég fényes napfényben is. A visszajelző led nagyobb lett mint az elődben így az is jobban látható. Fényképezőgépe nekem tökéletesen megfelel arra a célra amire használom. A mobilaréna tv lehordta, hogy így nem jó ugy nem jó (olvastam jó pár cikküket sose értettem mit várnak egy telefon kamerától, hogy azt tudja mint egy nikon tükörrefelexes gép vagy S6 kamerája bár ez nagyon szubjektív dolog). Bár én 63e ftért vettem a telót nem 140ért annyiért meg jó a kamerája xdd Valóban szoftveres funkciók tekintetében sok van benne némelyik azt sem tudom mit jelent, bár nem is érdekel én az auto üzemmóddal jól elvagyok. A HDR meg a Low Light Mode kimondottan jól működött eddig mindegyik a maga idejében! A ZenUI maga a tökély lesimult értelemszerű rengeteg hasznos beállítási móddal! Tényleg full egyedivé varázsolható a telefon. Ami hátrány talán hogy ha zsebben van a comb felé sose nézzen a telefon mert valahogy a duble tap funkció elkezd működni és össze vissza megy a menüben akár még hívni is tud! Ezt egyszerűen úgy lehet kiküszöbölni, hogy kijelzővel kifelé kell becsúsztatni! Ennyi jutott eszembe! Ha kérdés van akkor kérdezzetek bátran amire tudok válaszolok!

Új hozzászólás Aktív témák