Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Raruh

    tag

    válasz Joe.36 #758 üzenetére

    Sikeresen feltelepült az edigitalos gépemre az 5.0, köszönet a segítségért kkdesign kollégának.
    Tényleg piszok egyszerű volt felrakni, nem tudom miért riogatják a népet, ahelyett, hogy elmagyaráznák nekik, mit is kell csinálni.
    Csak le kell szedni az me176c-hez tartozó firmwaret/a megfelelő SKU nagyon fontos/, majd azt a telefon gyökérkönyvtárjába másolni USB-n keresztül. Ezek után a kábelt eltávolítva rögvest jelez is a készülék, hogy új frissítés érhető el, mégpedig amit feldobtunk a készülékre.
    Kis várakozás után (kb negyed óra mire mindent lefrissít) megjelenik a várva-várt Nyalókánk.

    Tanács: Többen is írták már, és én is csak meg tudom erősíteni, hogy új rendszer telepítése után legalább 1 factory wipe-ot engedjünk rá a készülékünkre, hogy semmi ne zavarhassa meg az előző rendszerből. (Bár három a magyar igazság, talán elég egyet is vérehajtani :DDD )

    Tapaszalatok: A háttértárból valóban több helyet foglal el a lolli, lévén kifejlettebb rendszerről beszélünk mint a kk, így ne is csodálkozunk, ugyanakkor rengeteg újítást is hoz (nem ideértve a sok felesleges alkalmazást, amit ajánlott letiltani/eltávolítani), ezek közül személyes kedvencem a gyorselérési sávba épített memória pucoló. Így felesleges külön programot fenntartani a tisztításra (Igényesebbeknek egy 1 tap cache cleaner elég mellé). Az akkuidő is helyrejött a factory reset után, így arra sem panaszkodhatunk. Később szolgálok még bővebb adatokkal erről.

    Teljesítmény tekintetében mindenképpen növekedett a tablet, sokkal simábban fut, zökkenőmentesek az animációk, és a pár másodperces gondolkodási idők is eltűntnek látszanak számomra. Bár antutuval nem tudom letesztelni, mindenképpen érezhető a teljesítményjavulás. A memóriából is több használható ki,talán ennek is köszönhetjük a pörgős működést.

    Üdv.

    Raruh voltam! ~Do or do Not, There is NO try!

Új hozzászólás Aktív témák