Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KamuMazsola

    őstag

    Sziasztok!
    Kedden délután hozta a futár a T-home-tól megrendelt Asus Fonepad 16GB készüléket. Az ígéretemmel ellentétben nem merítettem le csutkára, mert a gyermekeim gondoskodtak róla, hogy időben töltve legyen és le is merítették úgy 6-8 óra szinte folyamatos tapizással. Autós, vonatos, repülős meg "barbies" játékok települtek, úgy 15 darab, szóval nagy volt a sikere körükben.
    A készülékről nekem is igen pozitív a benyomásom, nem bántam meg, hogy ezt választottam! Eredetileg a T-nél otthoni internet mellé akartam egy tabletet és a Huawei Mediapad 7 Lite-ot néztem ki, de Legendd és ATM_automata cikkeit, valamint a hozzászólásokat olvasva megváltoztattam a már leadott rendelést. Papírokat, szerződést nem kaptam, csak egy bizonylatot a kiszállításról és átvételről (tehát nincs szolgáltatói függésre utaló írás!). Ment is bele a telenoros kártya, amit függetlensége okán el is fogadott, adatforgalmat még nem próbáltam ki 3G-n, mert a feltöltőkártyán nincs adat, csak beszélgetési lehetőség. A saját kártyám, ami előfizetéses és tudok vele internetezni is, az nagyobb méretű (mini sim, nem micro sim), de ha megjön a tok, akkor levágatom a kártyát és azzal fogom használni.
    Néhány aktuális adat:
    Modellszám: K004
    Android: 4.1.2
    IFWI ver.: 50.37
    Érintőpanel: A016-C0009c8.0.2
    Akku verzió: 0324 0101 0355 1
    Alapsáv: 1250_0.20.0_0618
    Kernel: 3.0.34-00001-g4f8933f android@mec5 #3 fri jul 12 11:04:57 CST 2013
    Build: JZO54K.WW_epad-V3.2.4-20130712
    A dobozán 2013. 08 szerepel. Az akkuverzió, ha jól gondolom egyezik azokéval, akik már cseréltették az akut, remélem nem lesz vele gond, 4%-ról fel lehetett tölteni. Viber fut rajta, ezt kipróbáltuk, ill a telefonálást is kipróbáltam, hangminőség tökéletes volt, az arcközelséget jól észlelte. A képe szép, jól látható. Láttam írtátok, hogy várható rá android frissítés, ez ügyben tudtok már valamit?

    Ui.: Bocs kicsit hosszú lett!

    Üdv.: KamuMazsola

Új hozzászólás Aktív témák