Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rgeorge

    addikt

    válasz Gubek-Einste #2890 üzenetére

    Ez érdekes. Tegnap üzemeltem be offline, azaz nem a végleges helyén. Feltettem a weboldalról a legfrissebb FW-t, a 3.0.0.4.378.9459-t. Majd otthon a végleges helyén amint az internetkapcsolat felépült, azonnal szólt, hogy van FW frissítés, fel is tette ezt: 3.0.0.4.378.4585. És most nem is talál frissebbet.
    Egyébként a router tökéletes, a manual és a weboldal is hiányos, nincs benne a manualban a wake-on-lan, pedig képes rá, és csak PPTP VPN-ről szól a weboldal, pedig openvpn szerver is van.
    Egy dolog hiányzik még, hogy MAC alapján el lehessen nevezni az eszközöket. A DHCP fix IP hozzárendelésekben nem lehet nevet megadni, máshol nem találtam erre módot. Az eszközök közül az Android telefonok fixen csak android-xxxxxx néven látszanak a wifi-n, a korábbi openwrt-s router-en volt lehetőség a DHCP-ben nevesíteni az eszközöket.

    Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

Új hozzászólás Aktív témák