Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • OldAkita

    aktív tag

    Ext3-ra leformáztam a wincsit és kipróbáltam a Merlint. Az a meglepő hogy ugyanúgy tud magyarul. Kezelőfelülete tökéletesen ugyanolyan mint a gyárinak. Azt furcsállom hogy a gyárin beállított dolgaimat is ugyanúgy megjegyezte. Ezt nem tudom hogy csinálta. Egyelőre megyeget, visszatöltése épp olyan vérszegény mint a gyári. Azonban arra is felfigyeltem hogy a QOS-ben hiába állítgatok nem reagál. Éppen töltök le, gondoltam lecsökkentem a letöltési sebességet, ha már a feltöltés minősíthetetlen mert nem csak lassú hanem tölt majd totálisan megáll, majd újra ugyanez lassú ritmusban. Szóval hiába próbálom korlátozni a letöltés sebességét nem reagál, jön lefelé ahogy a csövön kifér.
    Ami a tegnapi kínkeservet illeti a fix IP címmel az most megoldódni látszik mert saját PC-m mac címe helyett (amit nem tudom hogy került a MAC cím klónozásához) beírtam az AC56U MAC címét és erre helyesen beállt a cisco-ban megadott fix 192.168.0.10-re és a Cisco fix IP beállításai közül törlődött a saját PC-m 192.168.0.11-es értéke. Okát nem nagyon értem de örülök :)
    Közben kezdek vérszemet kapni és valószínű holnap kipróbálom a Tomato-t.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák