Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Blue meth

    senior tag

    válasz lugosi #18537 üzenetére

    Nem túlzás, én most december elejéig napi használatban nyomtam vele, minden tökéletesen működött rajta. Igaz én nem frissítettem az iOS-t a megvétel óta, 7.1.2 maradt rajta. Az is igaz, hogy semmire nem jött már frissítés jó ideje, ettől függetlenül simán használtam a napi rutin appokat (facebook, messenger, böngészés, viber, insta, imdb, bkk futár stb). Voltak már lassulások meg random kilépések, de összességében még lehetett volna nyúzni tovább, csak nekem már elég volt. :) Szóval sztem egyáltalán nem túlzás.

    @XFishboneHUN: ebben igazad van, ha megnézzük hogy már 3 készülék jött ki azóta, akkor öregnek tűnik. de furcsa úgy nézni, hogy idén már a 3. teljes generáció jön ki, mert az még 9 hónap. :D azért az nem kevés még. de működésre, funkcióra egyáltalán nem érződik hogy korosodik sőt, kiváló készülék szerintem. 140-150-et viszont én sem adnék már ki érte, az a 130 amennyiért én vettem is határeset volt. Sőt igazából csak a mániám lett a 6s azért vettem meg ennyiért. Még egyszer nem veszek telefont ennyiért, az tuti. Viszont az elhasználódás is kitolódott már manapság, egy-egy 2 max 3 éves telefon tovább bírja mint mondjuk 5-6 éve. És kevésbé érződik, hogy korosodik a telefon (szerintem).

Új hozzászólás Aktív témák