Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bajaki

    őstag

    A hét elején nekem is érkezett két darab a B-L-A-C-K által korábban már ajánlott "keretes" üvegfóliából. Kicsit macerás volt felrakni, többszöri próbálkozásra sikerült csak, de fent van szépen. :D

    A napokban mintha írta volna valaki ugyanerre, hogy kicsit keskenyebb mint maga a kijelző. Valóban, egy nagyon picit - szerintem alig észrevehetően - keskenyebb. A billentyűzetnél például látható: a keret, a 'q' és 'p' gomboknak egészen a külső széléig beér, a szürke rész nem látható mellettük. Remélem érthető, hogy mire gondolok. :)

    Egyébként teljesen rendben van, nagyon jó a tapintása és az ujjlenyomatokat sem gyűjti túlzottan. Egészen más ránézni, kézbe venni a telefont ezzel a fóliával, mint azokkal amik csak a kijelzőt fedik. Tök jó érzés, hogy nem b****a semmi az ujjam amikor a kijelző széléről swipe-olok. :D

    Illetve jött egy tok is. (Március 27-én rendeltem, 4-én, hétfőn meg is érkezett) Ez az olcsóbbik változata a szintén B-L-A-C-K által ajánlott toknak - sajnos abból nem találtam már ebay-en.
    Ennyit megér szerintem. Tapintása tűrhető, biztos nem olyan jó mint amit B-L-A-C-K használ.
    Esetleg ezzel teszek egy próbát még.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák