Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • B-L-A-C-K

    titán

    válasz Tibee86 #7552 üzenetére

    Ebből.

    "Egyszer vettem ebay-ről utánzat spiegen tokot (nem is az olcsóból, mert 2500 körül volt), nem volt olyan vészes, de mikor a kezembe került abból egy eredeti minden tekintetben érezhető volt a különbség."

    De hagyjak is, arra válaszolj a jelen esetben lévő tokból akkor vettél e már? Van e összehasonlítási tapasztalatod ha szerinted minőségbe nem olyan? De nem is kell válaszolni mert nincs, ha lenne tudnád nem jobb a márkás. Kac-kac meg legyen nekem igazamba az a szánalmas hogy utánam szintén megerősítették az állításom, de ezt hagyd figyelmen kívül...;)

    Másik kérdésem, amit ajánlottam már tokokat, vettél legalább 1 darabot bármelyikből? Ha igen melyik volt az ami sz@r volt?

    Remélem meg tudod nekem bocsájtani, hogy ellent mertem mondani a Ph (gagyi)tok és fólia Istenének.

    Igen, mert én gatyi dolgokat szoktam ajánlani, innen is látszik csak trollkodsz, de veled ellentétben és segítek az embereknek hogy tudnak olcsón jót venni, míg te meg látsz egy márkát és már az az isten. Ez az igazi hozzáállás. ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák