Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • punisher1

    aktív tag

    Sziasztok!
    A segítségeteket kérném,mivel soha nem volt iphone-om,és a lányomnak vettem itt a hardveren egy iphone 6s-t.
    A hirdetés szerint gyári független,vásárláskor nem tettem bele sim-et.Eljött a karácsony odaadtam a lányomnak aki nagyon örült,csináltunk apple id-t neki és egészen a mai napig sim kártya nélkül használta,gond nélkül.Ma azonban mondta,hogy rakjuk át a régi telefonjából a sim kártyát (2 hónapos voda kártya) és ezt az üzenetet írta ki az iphone utána:
    'Nem támogatott sim
    Az ebbe az ipone-ba helyezett sim kártya egy olyan szolgáltatótól származik,amelyet nem támogat az aktiválási kiszolgáló által jelenleg hozzárendelt aktiválási irányelv.
    Ez nem az iphone hardverhibája.Kérjük,helyezzen be egy másik,támogatott szolgáltatótól származó sim kártyát,vagy kérje az iphone feloldását a szolgáltatónál.
    További információkért foruljon az apple-hez.'

    Mondanom se kell azóta a vérnyomásom az egekbe van mert azt se tudom mit csináljak,akkor ezek szerint függő lenne?Az eladónak irtam-hívtam de semmi nem válaszol és nem veszi fel.
    Mit tanácsoltok itthon csak telenor és voda kártyánk van,a lányom vodás.

    "Ha nem válaszolok PÜ-re akkor lehet, hogy azok az ember között vagy,akik nem képesek kommunikálni ezért letiltottam!"

Új hozzászólás Aktív témák