Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tylerddd

    veterán

    válasz J3LLyF!sH #18528 üzenetére

    Nem becsülik le, de talán 140k-ért már nem olyan jó az ár/érték aránya (persze eredetileg sem a jó ár/érték arány példája az iPhone). Én is szeretem, nem is váltom le, de 140-et nem adnék már érte.

    Más: látom, h itt egyesek várják ezt a kikapcsolható lassítást ... A "lassításnak" oka volt a megbízható működés miatt. Ha kikapcsoljuk valószínűleg előjönnek majd olyan hibák, amelyek miatt lassítva lett. Én semmi számottevő lassulást nem érzek. Két éves múlt a telefon, folyamatosan esett vissza valószínűleg úgy a sebesség, h észre sem vettem. Viszont nem okoz problémát. 2011 óta használok iOS cuccokat, hozzászoktam a jó sebességhez, agyf***t kapok és idegbaj tör rám emiatt, ha egy lassú készülék (legyen az tévé, set-top-box, telefon, táblagép, PC stb.) kerül a kezeim közé. Szerencse, h SSD van a laptopomban, mert biztos megőrültem volna vele anélkül. Mondhatni az iOS miatt lettek komoly elvárásaim az elektronikai eszközök sebességét illetően. Na most az i6s használata közben semmit nem érzek lassúnak, megy és teszi a dolgát. Amikor kijött, már akkor komoly tartalék volt benne (pl. 2GB ram; komoly, iOS-hez majdnem felesleges processzorteljesítmény), biztos voltam benne, h nem lassul úgy be, mint anno az i4s a sokadik iOS frissítés után. Vissza lehetne olvasni a két évvel ezelőtti hozzászólásaimat ezzel kapcsolatban :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Csak egészség legyen, meg térerő!

Új hozzászólás Aktív témák