Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • talamasca

    senior tag

    válasz norbiamen #14394 üzenetére

    Hasonló volt nálam is! Azt mondták repedt a kijelző, majdnem infarktust kaptam, azt hittem szállításkor vagy valamikkor összetört, mert én nem úgy küldtem fel. Erre átküldték a szervizes fényképeket, ami ötszörös nagyításnál az egyik saroknál van egy mütyür repedés. Igen, egy éves elmúlt a telefon, és a ház sarkainál vannak karcok. De ennek mi köze a rossz akkumulátorhoz? Semmi. Elismerten beleesik a javítási programba, de nem cserélik ki, csak ha kijelzőt is cserélteted.
    Röhej az egész, mert esetünkben már lejárt a garancia, tehát nincs ami ugorjon.

    Tökéletes az autós példád! Egy 3 éves autót is visszarendelhetnek szériahiba miatt, de nehogy már azt nézzék, hogy karcos-e a szélvédő. :U Egyelőre a szériahiba miatti kikapcsolás kicsit jobban zavaró, mint a miniatűr karcok. Erősen gondolkodom, hogy jön a Békéltető Testület. Aztán majd ott magyarázzák ki a cég képviselői, hogy ez mégis miről szól.

    Sajnos, azt érezni, hogy jelenleg kifogásokat könnyebb találni, mint kijavítani. Pláne, hogy nincs is alkatrész.

    “Black as midnight on a moonless night.”

Új hozzászólás Aktív témák