Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kkp900

    senior tag

    Sziasztok!!Na azért a Voda se különb egy fokkal sem!!!Flottás vagyok lejárt a hűség idő sosem vettem náluk arra a számra készüléket.Akartam egy i6 ot weben keresztül venni nem engedi mert hűséget jelez.Felhivom az ügyfélszolgálatot,hogy mi a bibi!A válasz az hogy van egy 20 perc ingyen beszelgetési kedvezményem amiért nem vettem sose telefont ezzel jutalmazták és ez miatt nem lehet weben telefont venni.De mivel az első telefonvételnél ugyis elvesztem mondom vegyék le azonnal lemondok róla!!!2 ügyfélszolgálatossal is beszéltem zarójelben megjegyezném.Azt mondták nem lehet.Ja és a fő bibi az hogy egész Kméten nincs 64 gb i6 de még i6 se egy boltban sem legalább februar elejéig meg elsőnek csakis a webeseket szolgálják ki.Így patt helyzet van kiemelt ügyfélként 10 éve nem vehetek telefont a szaros kedvezmenyük miatt amit úgyis elfogok veszteni amint lesz készülék az üzletben ha nem lenne 30 ezerrel olcsóbb akkor tuti megvennēm függetlenül egyedül csak az ára ami 224900 ft vonzó csak hogy ott vegyem!!!Ja és csak a weben van 64 gb üzletben sehol sem...na itt is van ám kufirc rendesen..

Új hozzászólás Aktív témák