Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Touch-ko

    őstag

    válasz Dany007 #1067 üzenetére

    OFF:
    A 4S 160k elofizetessel??

    Bakker az nagyon meleg.. Errol viszont nem az Apple tehet, hanem a szolgaltato.

    A hologramos iserol annyit, hogy mar az amerikai elnokvalasztasi musorban is volt valami star wars-hoz hasonlo CNN-es megoldas. Nemtudom, hogy az vegulis hologramos volt-e, de nagyon latvanyos volt!

    A jovokep lefesteseben egyenlore szerintem az akksik teljesitmenye az egyik legnagyobb gond..

    Hogy egy kicsit ON is legyen, en mar elorendeltem a telefont 2 hete, es oktoberben 2. Kapom meg.
    Most a 4-et fogm, beteszem a dobozaba (karcmentes) elteszem a tobbi Apple termekem melle, es hagyom oket pihenni, mert meglesz az osszes modell, mind mind karcmentes, gyonyoru allapotban, termeszetesen dobozostul:)

    A tesztben van par eliras is,peldaul a reminders mar elejetol fogva tudta mar a helymeghatarozas alapjan a figyelmeztetest. Ezt en is hasznaltam mar, mikor vasarolni mentem, meg boven a 6.0 elott.

  • Kismaci

    tag

    válasz Dany007 #1067 üzenetére

    Válaszom arra, hogy miért is kell... nem, nem kell a szó olyan értelmében, hogy meghalok, ha nem veszem meg. :)
    Viszont... legalábbis ugye én magamról beszélek... én eléggé kötődöm a tárgyaimhoz, a telefonomhoz is, jelenleg, már harmadik éve, megelégedéssel használok egy HTC HD2-t, imádom. 2009. novemberében jelent meg, abszolút a csúcsot képviselte.

    Nomost. Nem szeretném akármire lecserélni. Nekem nem mindegy, milyen telefonom lesz utána. Februárban beszereztem egy iPod Touch-ot, nagyon bejövős, imádom a kicsikét. Épp ezért érdekelt az ötös iPhone, de olyan szinten... mondom, ha a HTC a HOX-szal, a Samu az SGS3-mal ezeket tudja, MIVEL jöhet ki az Apple?

    Azért nem vettem meg előbb a HOX-ot, mert megvártam az iPhone 5-öst. Mert az iPhone UTÁN szokott loholni a többi gyártó, most az Apple elnézte az irányt: nem neki kellett volna a többihez felzárkózni, hanem neki kellett volna mondjuk IGZO kijelzőt pakolni a telefonba, belerakni egy rohadt erős HW-t és OLYAN SZOLGÁLTATÁSOKAT, amikről nem is tudtuk, hogy kell nekünk! Előremutató dolgokat. Amik lehet, hogy parasztvakításoknak tűnnek, később nem tudunk meglenni nélkülük. NEKEM ez volt az Apple.

    Erre eljőjöttek a ráncfelvarrással, a többiek után rohanással, hogy kirakták a jól működő Google maps-ot a streetview-vel együtt, teljesen kész. PLUSZ: láttam összehasonlítást a HOX és az 5-ös kijelzője között, hát... a HOX-hoz képest fakóak az 5-ös színei, nem gyengén... az a szeptember 12-i bejelentés nekem olyan volt, mint egy nagyon kemény arculcsapás, nem tudom, ki hogy van vele.

    Még egy megjegyzés: VISZONT! az Apple egy termékében megcsillantotta az előremutató, innovatív megoldásait: az új iPod Touch-ban én teljesen kész vagyok a kipattintható akasztótól - többek között ezért IS lesz Touch-om a HOX mellé...

    Apropó! Épp egy perce láttam a BBC News-on, hogy az Apple elnézést kér a térképalkalmazás miatt és kéri a felhasználókat, használják a konkurenciáét...
    WELL...

    Ronda és fiiiinom!

  • lajo

    senior tag

    válasz Dany007 #1067 üzenetére

    En is igy voltam, hogy inkabb fele aron veszek mast dupla garanciaval es majd valtok gyakrabban.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák