Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pufferzóna

    tag

    válasz nord_ #2188 üzenetére

    (#2188) nord_: "Mutass légy szíves erről egy képernyőmentést."

    Tessék:

    Ugyanezt megcsinálhatom nagyobb méretben is (vízszintesen és függőlegesen is tetszőlegesen növelhetem a widget méretét), így a napi, heti, vagy havi nézet is elérhető. A widgetet tetszőlegesen átszínezhetem, saját színe lehet a háttérnek, a betűnek, állíthatom az átlátszóság mértékét, a betűtípust, a betű nagyságot. Ugyanezen az appon belül a feladataimat is nyomon követhetem, sőt, még a beosztottaimét is. :D

    De megértem persze, hogy az egyszeri iPhone tulajdonosnak a választék ekkora bősége átláthatatlan káoszt jelent az iOS után. :D

    (#2192) dezs520:

    "Máskülönben ha nem tévedek,ezek folyamatosan működnek,tehát folyamatos az energia igény/aksi,tehát ha meg így nézem akkor nem jó."

    Ez éppen annyiszor frissül, mint a naptáram. :) Több widget mellett havi 500-600 perc kimenő hívásom van és ennél több a bejövő. 5 postafiókom frissül (ami nem push, az óránként), azonnali üzenetküldő szolgáltatásaim mennek (Skype, Viber, MSN), általában 30% körüli töltöttséggel bírja ki estig. Ez azért nem tűnik katasztrófának. :N

Új hozzászólás Aktív témák