Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • unrealnoise

    senior tag

    Én nemrég vettem meg a cuccot, de nagyon bejön. Endomondoval összekötve használom, és fasza. A szinkron is megy, hol azonnal, hogy kicsit lassabban, de ez nem nagyon oszt szoroz, a lényeg, hogy a kütyü számol mér, satöbbi. Kényelmes, szolid a megjelenése. Tetszik. A kis gomb rajta nem bazári minőségű, tényleg úgy hiszem sokáig használni fogom.

    A fitbit pedig mint fitnes platformkét is remek. Nézegettem mi van a piacon és bizony a Fitbit Ui-ja a legszebb, legáttekinthetőbb az összes közül.

    És hogy hogyan találtam rájuk? Amazon.com-on nézegettem a hasonló kütyüket, amikor fennakadt a szemem ezen a kis eszközön, no meg azon, hogy rengeteg visszajelzés volt az eszköz mellett és a legtöbb messze pozitív volt. Olyan 20.000 értékeléssel a háta mögött 4-es átlaggal. Innentől kezdve egyenes volt az út ehhez a kütyühöz.

    Ennyi pénzért ugyanis semmi olyat nem találok amely hasonlóan minőségi webes és alkalmazásos háttérrel rendelkezik, arról nem beszélve, hogy a kütyü ára pár lehet sok, de mondom, ilyet ennyiért senki más nem is kínál. Ajánlom mindenkinek!

    steam / trakt.tv ID: unrealnoise

Új hozzászólás Aktív témák