Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .mf

    veterán

    Kösz a cikket, meglepett, hogy még egy-másfél évvel a megjelenés utáni driverekkel is tovább javul a kártyák teljesítménye, arra számítottam, hogy pár hónap után már hibahatáron belül lesz. :R

    "Egy szó mint száz, frissíteni megéri, még akkor is, ha éppen nem vagyunk rákényszerülve.
    Természetesen olykor előfordulhat, hogy az újabb meghajtó ahelyett, hogy javítana, inkább ront a helyzeten, de ezt legrosszabb esetben orvosolhatjuk azzal, hogy visszatesszük a korábbi verziót.
    "

    Sajnos én is a hétvégén tapasztaltam ezt meg. Egy hónapja, sok kihagyás után, telepítettem a 10.12 helyett a 11.08 vagy .09-et. Később néha játék indításakor függőleges világoskék csíkosra váltott a képernyő, befagyott és / vagy újraindult. Öreg kártya, eleinte sokat főtt levében, így előbb azt hittem, hogy a GPU nem bírja már. A 4850-nél beállítható legalacsonyabb frekvenciákra beállítottam, úgy ment rendesen, de természetesen a teljesítmény is csökkent vele, pl. CoH most már néhol észrevehetően belassult (immár nem csak a proci miatt). Megemeltem kicsit az órajelet, a 625 helyett 500 --> 525, de egyből csíkozott. Megpróbáltam ezután eltávolítani és újratelepíteni, ugyancsak. Majd megint eltávolítottam és visszatettem a 10.12-est, s láss csodát, gond nélkül ment 625 /1000-en... :U

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Új hozzászólás Aktív témák