Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • swayze

    tag

    Sziasztok!

    Mindig mikor elolvasom egy vga tesztet arra várok, hogy talán meglelem a választ a kérdésmre, de sajnos még mindig nem!

    Engem ami érdekelne az a mobil radeon vonal tesztje lenne ami a cikbe is be van linkelve.

    Konkrétan apámnak készülünk venni egy asztali laptopot amihez jól jönnének a tippek. Az elvárás egy időtáló gép lenne amibe van bőven erő nem túl drága (aksi és kijelző nem fontos mert külső monitorra lesz kötve és szinte mindig konnektorról menne)

    Na most kinéztünk neki egy lenovo g500-ast 186 ezer-ért amibe 3 szérias i7 QM-es proci van meg mobil radeon 8750m-na de az, hogy mire képes arról semmit nem találni bár kb az nvidia gt 640m és 650 közt lehet!

    Amúgy nagyon nem írnak róla de valószínűleg ddr3-mas memóriával van szerelve!

    Na most a kérés az lenne, hogy hozzatok már össze egy tesztett amibe amd mobil grafikus csippek vannak és lehetőség szerint az ujjak (8570m 8670m 8750m (ddr3 illetve gddr5 memóriával amelyikből van 2 fajta) hogy legyen már valami kézelfokható adatunk is! Az nvidia vonalon nincs ilyen baj hisz rengeteg mobil nvidiát teszteltetek már gt640m gt650m gtx660m stb)

    Előre is köszönöm ha megpróbáljátok!

    [ Szerkesztve ]

  • swayze

    tag

    válasz Gainka #31 üzenetére

    Szerintem ma már mindenkinek kell valamennyire az, hogy a gépet eltudja vinni a-b be ha másért nem is azért, hogy a másik rendbehozza (apám tippikusan az akit nem kell, hogy megtaláljanak a vírusok ő meg keresi őket driver frissítő programok, virusírtó programok, gép gyórsító programok formájába :D

    Meg szeret filmeket nézni tv-n és mostanába ráakadt a 3ds-ekre is és ugyan egyelőre elég a 300 as wifi de idővel kevés lesz és akkor annál egyszerűbb nincs is mint, hogy csak odateszi a gépet a tv mellé azt kábel és már megy is az akadás nélküli tvzés!

    Amúgy a monitort meg az aksit csak azér írtam, mert nagyon jónak tünik a gép de ezek a gyenge pontjai így nem ajánlanám senkinekse aki mobilitást akar (na meg hidd el az első hozászóló mondta volna, hogy hát szar a kijelző meg kicsi az aksi) :DD

  • swayze

    tag

    válasz TeeBee73 #32 üzenetére

    Ó remek amit linkeltél! Ugyan még ne olvastam el, de kerestem tesztett a g500-asról és persze ezt nem találtam meg!

    Köszönöm! :)

Új hozzászólás Aktív témák