Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lenox

    veterán

    válasz dezz #516 üzenetére

    Monjduk miutan fele annyiert is van lap, es sokkal olcsobban van erosebb cpu-val lap, ez az allitas, hogy minden fobb szempontbol jobb valasztas eleg komoly tajekozatlansagra vall. Persze ezert is mondtam, hogy amikor fogalmad sincs valamirol, hogy letezik-e, es kijelented, hogy az dragabb, az eleg vicces. Aztan ezt tetezted egy meresz altalanositassal, amire szamtalan ellenpelda van, nem tudom, erdemes-e ezt tovabb ragozni, vagy inkabb hagyni kellene...

    Ugy tunik write-only modban vagy egyebkent, mar a #497-ben is valaszoltam neked, hogy nincs olyan ami egyszerre mindenben, igy altalanosan jobb. De van olcsobb, van gyorsabb, es van kisebb fogyasztasu. Kinek melyik felel meg jobban, egyeni preferencia kerdese. Ebben az is benne van, hogy pont ez felel meg valakinek a legjobban. De hogy altalanosan legjobb lenne, arrol szo sincs. Remelem tobbszor ugyanezt mar nem kell leirnom...

    Nem mondtam, hogy nekem altalanossagban ez a teljesitmeny keves lenne, csak azt, hogy halozatrol uzemelo gepnel nem ezt valasztanam. A tobbsegnek meg szerintem egy joval olcsobb atomos is megfelel.

Új hozzászólás Aktív témák