Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rapunzel

    csendes tag

    Sziasztok!
    Augusztus végén,vettem netes megrendeléssel ezt az Alcatel ot 995-öt.Egyátalán nem értek a telefonokhoz,de úgy egy 2 hete akadt egy nagyobb problémám vele.Hálás lennék,ha valaki tudna tanácsot adni,hogy mit tegyek.
    Úgy két héttel ezelőtt fordult először elő,hogy mikor csináltam a telefonnal képeket,és később vissza akartam volna nézni,nem jelentek meg a Képtárban,mintha nem is készültek volna egyátalán.Sőt mikor usbvel csatlakoztatom a laptopomhoz,hogy leszedjek rola képet,szintén nem jelzi ki,hogy rajta lennének.
    Ezután kivettem az aksit,meg az sd kártyát,és utána jó volt.
    a bibi ott kezdődik,hogy ezt eljátszotta még 3x két hét alatt,és már nem segít az aksi kivétel,illetve kiirja,hogy helyezzek be sd kártyát,miközben benne van és nem enged fotózni...
    Nagyon vigyáztam rá,egyetlen egyszer esett egy kisebbet,ami sajnos egy haverom által történt,nem tudom ez lenne a gondja,vagy már másnak is akadt ilyen problémája.
    Még van rá garancia,szóval ha szervízbe viszem,akkor megoldják valahogy?Nagyon szeretem ezt a telefont,egyébként minden működik rajta,nagyon nehezen válok meg tőle,akár kis időre is.
    Minden hozzászólásért,segítségért,tanácsért előre is köszi:)

  • rapunzel

    csendes tag

    válasz Bounti #13160 üzenetére

    Lehet,hogy kicsit kínos,de megkérdezhetem hogy kell telefonnal kártyát formázni? :F :B
    Igazából,soha nem csináltam még ilyet,mivel nem volt szükségem rá.

  • rapunzel

    csendes tag

    Sziasztok!

    Segítséget kérnék! Van egy Alcatel OT 995-ös telefonom, amihez már kicsit több mint 4 éve jutottam hozzá. A telefonom az utóbbi egy évben nem szuperált jól, bármit próbálok megnyitni rajta, nagyon lassan tölt be és kiírja,hogy hibát észlelt megnyitás közben, és vagy "várakozzam" vagy válasszam a "kényszerített bezárás" opciót. Mivel nem éppen az a fajta vagyok, aki évente telefont vesz, még ha idegesített is, kibírtam. De mostanában az az új dilije, hogy csak úgy kikapcsol, de nem teljesen, hallom ahogy lejátssza a kis kikapcsoló dallamot, de a pin-kód-ot kéri. Szóval félig kikapcsolt félig bekapcsolt állapotban van a teló, és ilyenkor nem lehet elérni. Kérdés mi ez? Megéri vele szervízbe menni? Félek,hogy ha elviszem akkor lehúznak rólam sok pénzt (mivel nem is értek hozzá) plussz, ki tudja tényleg megcsinálják-e rendesen, és nem csak azt mondják...
    Kérlek segítsetek! :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák