Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Winchester95

    őstag

    válasz ZozzHUN #3226 üzenetére

    Memkari nem volt hozzá.Ha lett volna akkor is felesleges mert 32GB MicroSDHC-t fogok használni.
    Felbontás ugyan az.......
    Ez ugye alapból 400MHZ-vel gyorsabb..Neo is felhúzható de akkor ez még tovább húzható továbbá ez alapon annyi ugye minden moddolás nélkül.
    Igen szerintem a kamera közti különbség érződni fog....(Neo fényképezett eddig a legszebben mind közül.)
    Háttérvilágítás nemérdekel...Annál inkább az a 0,6col.(Galaxy S volt az már éppen hogy jó volt.Alcatel szerintem tökéletes lesz.)
    Teló már nem új állapotban van.Én is nem rég vettem.Gari is kevesebb már mint alapból ugye az alcatelre.
    Telenoros volt ugye én meg Tmobilosat használok.
    Egy tok kellene hozzá+32GB kari.(Ameddig nem lesz pénzem beérem majd a régi x10i teló 8GB os memkarijával+Egy kiugrathatós tokkal.
    Bár a véleményem az ha a telefonon van egy fólia+van hozzá egy Szilikon/Zseléstok+Egy olyan tok amibe még beleteheted a telefont akkor garantált hogy 1karc sem lesz rajta.(7Hónapos tapasztalat egy Live with walkmannal.)

    Esetleg nekem nem tudnál fix 1800Ft-ba rendelni hozzá egy olyan tokot?Nekem nincs ebay accom,számla stb.....

Új hozzászólás Aktív témák