Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Milestone2

    nagyúr

    válasz Edi77 #20321 üzenetére

    Mások is sorra járnak ugyanígy.

    Mélyvíz #15744

    Ma nyugodt fejjel újra megpróbáltam ICS-íteni a mobilt. Nem kellett volna...
    1. Találtam egy régi cwm backup-ot (amit még eredeti korában készítettem), abból visszaálltam GB-re.
    2. Aztán elindítottam a FOTA-t. Az leszedte a 4.0.4 előzetest, és feltelepítette, majd leszedte az ICS frissítést (232,6 MB), és elkezdte telepíteni
    3. Újraindulás után nem sokkal fekete képernyőt bámulok, amin van egy sárga felkiáltójel, mellette egy kis droid (nem fekvő, nyitott hasú)
    4. Ezen nem jut túl, csak akksi ki,be pakolással, és miután elindul, újra felajánlja a kis helyes, hoyg letölthetem az ICS frissítést (amit az előbb majd 1 órán keresztül töltött+ellenőrzött)

    Most jónéhány hajszállal szegényebben abszolút nem tudom, hogy mi lenne a helyes teendő?

    Keresd proivátban őt, vagy őt, vagyőt, vcagy őt. Látom, közben megtaláltak, megtaláltad őket... :D

    Ha a helyedben lennék és nem babrált a telefon (nem rootolt) és garis még, azonnal visszavinném, mert hivatalos frissítés közben történta kmeghibásodás!!! Kötelesek kijavítani!!!

    Viszont, ha igaz amit írsz, éss nem elírás, és a szervízben azt monták JB-vel kapod vissza a telót, az izgalmas, még csah ICS-ről hallottam hivatalosan!!! De ezt a nagyok biztos jobban tudják... :R

    [ Szerkesztve ]

    Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

Új hozzászólás Aktív témák