Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peter13

    senior tag

    Egy Barebone-ért ez nagyon dérga, de az is igaz, hogy az Intel mindig is a prémium szegmensbe akarta pozicionálni magát ezzel a családdal (talán most sikerül).

    Azért halkan hozzátenném, hogy a laposom Witcher 3 alatt is 95 watt körül fogyaszt, egy 7300 HQ és egy GTX 1050 ti mellett, konnektorból mérve (és egyik sem throttlingol, a proci 3.1-en megy, a VGA kicsit húzva 1809-en zakatol). Ugyanez a hardver/lap van a 15-ös verzióban is (ami elég idegesítő, mert így elég nagy kihasználatlan területek vannak a házban, de mindegy, megy, szó, szeretjük így is), és ott sem cipőkanállal feszegették bele, szóval kis helyen már most is van stabil teljesítmény.

    Tehát meglátásom szerint ha ennek 100W a TDP-je csak az SOC-t nézve (azt meg sem kérdezem hogy akkor minek csomagolnak hozzá 260 W-os tápot :Y; nálam 120-as van), akkor elég nagyot kell gurítania teljesítmény terén ahhoz hogy labdába rúghasson (és akkor még mindig nem vettem bele az árat, az egy más kérdés). Pláne hogy ennek már a következő generációs mobil GPU-kal kell versenyeznie. A teszteket én is kiváncsian várom, mert szeretem a különleges megoldásokat (és ez tényleg az ;] ), de kissé szkeptikus vagyok a versenyképességét illetően (arra meg valamiért nem is gondolok hogy az árat lejjeb akarnák vinni :) ).

    "No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."

Új hozzászólás Aktív témák