Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • (#31) HummeRC: Nem volt még dolgom G1-el, de az adatok alapján (nagy-vonalakban):

    1. G1 16 millió színt kezel - G3 csak 262 ezret

    2. G1 procija kicsit lassabb, Cortex-A5 45 nm - G3 Cortex-A7 28 nm

    3. G1 Gpu kicsit gyengébb, Adreno 203 - G3 Mali 400-MP (azt hiszem a mali erősebb picit)

    4. G1 Android 4.0.4 - G3 Android 4.2.2 , ez kicsit jobb

    5. G1 kamerája jobb 5 MP autófókusz - G3 3 MP fixfókusz

    6. G1 kicsit gyengébb az akksi 1800 mAh - G2 2000 mAh

    Röviden ennyi...

    "Bajban is vagyunk, hogy mi legyen az utód." Hát ha az pénz nem számit, akkor tudom ajánlani az Xperia SP-t, csajomnak van ilyen, egész jó. 50.000 ft. Vagy az LG G2 Mini-t, 51.000 ft. Vagy esetleg még többért: (ami nekem van) LG G2, 92.000 Ft, esetleg Xperia Z1 / Compact 96.000-118.000.

    (#32) cappa72: Köszi Cappa, fogjuk tesztelni, és jelzem majd az eredményeket. Meg amúgy is kösz mindent !

    (#33) A@ron: Mondtam neki ezt is, nem akarta. Asszondta: max 20

    (#35) BlacKSouL: Ez nagyon nagy :), Peti mondja, hogy magára ismert :D

    (#36) SkyLine3000: Tegnap este kérdeztem tőle, hogy így 4 hét használat után mi a véleménye az androidról és a telefonról. Megszerette és tök jól működik, ez volt a válasza.

    (#37) citkar: Igazad van!

    (#38) HummeRC: Szintén igazat kel adjak :)

    (#39) vigyori78: Szívesen, és így van, sőt, kicsit kellemes meglepetés is, hogy annyira nem szar, mint várja az ember.

    (#40) Gbi82: Ez egy nagy igazság, okos :)

    Tudjátok mire jöttem rá? Tök jó dolog "occsó" telefonokat tesztelni, főleg mtk-sokat. Lehet velük szórakozgatni, különböző romokkal, recoverykkel, stb-kel kísérletezgetni, mennyit bír, meddig lehet elmenni velük téglázás nélkül...stb,stb... Meg jó a visszhang is itt, ha ír valaki az olcsó telókról tesztet :).

    Ezekről a telefonokról is kell információ, nem csak a jókról. Ha vesz ebből 500 ember Magyarországon, és 50-nek segítettünk valahogy tanácsokkal, már megérte a fáradságot, ez a véleményem. Van több haverom akinek nem telik drágább telefonra. (Petinek telik, csak nem akart rá többet!) Most akkor nekik évekig ne legyen androidos telefonjuk , mert csak a drágábbat, jobbat lehet megvenni ?? Ez így nem lehet helyes út. Legyen csak nekik is, és hadd örüljenek. Mi meg örüljön a 100.000-esnek mert telik rá. És amúgy annyira tényleg nem szar, nyomkodtam eleget...ennyiért elmegy, nagyjából megy minden rajta....pfffúúúú, na megyek cigizni :)

    https://gamergep.hu/

Új hozzászólás Aktív témák