Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rudi

    nagyúr

    válasz vandor01 #35 üzenetére

    Az imént került vissza gyári állapotban a win10, minden teszt, log, fotó stb. kész van, most még izgatlak benneteket pár napig, aztán megírom a cikket ;) Részben viccelek csak, szerintem szerdánál korábban nem kezdem el írni, mert ma még be kell fejeznem másik két notebookot, holnap meg Asustor NAS a történet, tovább futószalagban van készen egy csomó cikkünk, ami megjelenésre vár.

    Nagyon rendben van amúgy ez a Predator, még akkuról is csak annyira vesz vissza, hogy a GTX 980M, hogy a GTX 970M sebességét hozza, és Full HD-hez az is majdnem mindig elég. Ez a GTX 980M egyébként a desktop GTX 960 és GTX 970 közé majdnem félútra ékelte be magát, de egy azért a GTX 960-hoz közelebb van. Nyilván hajtva hangos a gép mint a fene, ami vicces de várható volt, hogy a kiegészítő hűtőpanel semmit se használ. Amúgy a gép nem melegszik vészesen, ahogy az ilyen melákok szoktak, elsőre szerintem nagyon is jó lett, hozza a konkurens Asus szintéjét, a legtöbb MSI-nél kultiváltabb a külleme és kivitele. Ha egy árban adják az ekvivalens Asus G-vel akkor szerintem tökmindegy, melyiket választja az ember.

    Resistance Is Futile. You will be assimilated!

Új hozzászólás Aktív témák