Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz rii #34 üzenetére

    Egyáltalán nem akartalak letámadni, kioktatásnak sem szántam egyetlen kommentemet sem. Ha félreértetted, akkor elnézést kérek tőled. :R
    Továbbá szeretném megjegyezni, hogy itt a ph-n szerintem nálam jobban senki sem gyűlöli a faxbúkot :D Én sem értek egyet a reklámmal, de sokan vannak akik máshogy nem tudják megoldani. Ez még mindig jobb, mintha betöltenél egy site-ot, és úgy fogadna hogy fizess be X pénzt, utána továbbléphetsz...

    A fb meg már akkora felhasználóbázissal meg pénzzel is rendelkezik, hogy már simán tudna magának venni egy országot. De lassan már többen használják csak a messenger részét, így reklámokkal sem találkoznak. Így ezért vezették be hogy oda is betolják a reklámot. Pénzügyi elemzést valszeg nem fognak nyilvánosságra hozni.

    A Futurama nevű rajzfilmsorozatban (ami szerintem inkább felnőtteknek való) van egy olyan poén az elején hogy alszk a Fry, és mindenféle baromságot mutatnak neki => mert kiderül, miközben alszik reklámokat sugároznak az emberek agyába. Remélem azért mi ide nem jutunk...

    Ami most eszembe jut, és teljesen ingyenesen megy, reklámok nélkül és még scriptek sincsenek az oldalon, az a debian.org. De támogatást oda is lehet küldeni, igaz opcionális, és ha nem is nagyon mélyre de el van rejtve.

    Nos így működni nem mindenki tud, főleg ma már elég sokan neteznek és terhelik a szervereket így az üzemeltetőknek is több kiadásuk van.

    [ Szerkesztve ]

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Új hozzászólás Aktív témák