Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Chaser #348 üzenetére

    Miért lenne több a hibás CPU? Mi a fene mehet tönkre a szilícium lapkán? Átmegy egy halom teszten, aztán ha rendesen hűtve van és nincs túlhajtva ugyanúgy fog menni mint eddig. Elképzelhető, hogy több lesz a hibás darab, de nem hinném, hogy egész számokkal ki lehetne fejezni a százalékos hibaarány növekedést egy évre levetítve. Persze ez csak magán vélemény. És remélem, hogy ez így lesz. Szeretem a tartósabb dolgokat.
    Ráadásul a VGA-kon is mi szokott tönkre menni? Hát pont nem maga a chip, hanem a nyákon valamely külső alkatrész, esetleg a forrasztás. Azaz szerintem minél kevesebb külső marhaság van az alaplapon annál kisebb a meghibásodási arány.

    Az OEM-nek azért jó, hogy most az IGP a prociban van nem az északi hídon, mert így ők is olcsóbban jut(hat)nak hozzá a termékhez. Egyel kevesebb mikrochip és egyszerűbb az áramkör is.
    Tényleg örülök, hogy így bejött nekik (és nekem is) az Athlon II. Már csak abban kell reménykedni, hogy a következő generációs lapok(FM2?) valamilyen szinten kompatibilis lesz ezzel, mint annak idején az AM2/AM2+/AM3.
    Ahogy már írták itt. Egy átlag felhasználónak bőven elég a 2mag, pl egy x240 ha lassú lenne akkor egy SSD-t bele azt csá! Nem azt mondom, hogy nincs jobb, de aki nem érti meg az "átlagfelhasználó" kifejezést, az menjen .... valahova... messzire.

    [ Szerkesztve ]

    Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

Új hozzászólás Aktív témák