Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz dabadab #356 üzenetére

    Jó persze ez is igaz, de ennyi erővel ha belezsúfoljuk még az NB-t, audio chipet, LAN-t akkor onnantól kezdve a lapon nem lesz sok minden ami meghibásodhasson - talán a fesz szabályzók- , a cpu meg ha nem hibásodik meg akkor mi sarkalja arra a vevőt hogy váltson több év után? Márpedig az utóbbi években egyre több minden került át a cpu-ba, nem hiszem hogy megállnának. Az is hozzátartozik, hogy neweggen szoktam olvasgatni user review-kat, és azért láthatóan nőtt a száma a meghibásodott cpuk-nak, mint anno mikor még csupaszok voltak. Százalékos arányban nyilván nem tudom átlátni, ahogy valszeg itt senki, de érdekes tény. Az biztos hogy eddig nem tartottam fontosnak a gart cpu-ra, de próbagarral ilyeneket már csak akkor vennék ha bolti árnál jelentősen olcsóbb. SSD-nél olvastam azt, hogy minél kisebb a gyártástech annál kisebb lesz a várható élettartam is. Ha ez így van biztosan van rá magyarázat, talán nagyobb szivárgási áram, vagy csak hülyeséget mondtam, de ha így van igaz ez a cpu-ra is.

    szerk: Oliverda te mit tudsz arról, hogy lesz-e 2 magos verziója ezeknek? Az komoly fegyvertény lenne notikban is.

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák