Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joysefke

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz CPT.Pirk #112 üzenetére

    Mert előfordult már, hogy bizony kellett szopni a függőségekkel. Már legalább 3x leírtam azt ami most jön, de ha csak rágondolok olyan indulatok fognak el, hogy még egyszer le kell írnom:

    Legszívesebben megfogtam volna a 10 kilós LCD-t az asztalomon és addig vertem volna a sarkával a Linuxer fejlesztő száját míg statikuan bele nem fordítja az összes szaros shared libraryt a szaros programjába, hogy nekem csak felmásolni és elindítani kelljen a binárist, ahelyett, hogy a kibaszott függőségekkel szopok és netről kézzel kelljen összevadászni minden szaros libet míg az a vacak SIP Softphone amit odafosott sourceforge-ra el nem indul a friss susen. Legalább egy fél napom elment vele...

    Winen bakker odaadják a telepítőt és abban minden benne van, ne adj isten eleve kapsz egy portable futtathatót amibe minden fügvény statikusan bele van fordítva oszt jónapot.

    De neeem a Linuxnak ez nem jó, fel akarok rakni egy 10 megás programot de nem megy mert nem fér bele a filozófiába, hogy statikusan linkeljenek. Számomra ez epic fail.

    J.

Új hozzászólás Aktív témák