Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • carl18

    addikt

    Üdv! Gondoltam én is hozzá szolok és leírom az én meglátásom a témáról. A fejlődést nem lehet megállítani de, nem mindig hasznos. Például nem a facebook tehet róla hogy az ember 70-80%-a facebook függő és ha teheti megállás nélkül fent log. Egyszer csináltam egy tesztet 6 órakor felnéztem face-ra mindenki fent volt, meg csináltam ugyan ezt 9-kor is akkor is mindenki fent volt :DDD. Ez most mi a ha nem függőség ? Ráadásul az emberekbe épp az lett a gond hogy hogy aki könnyen el lustul onnan már nehéz visszatérni a rendes életbe. Lehet kicsit az eltér a témától de mikor megjelent az internetadó az egész ország fellázadt jajjj nem lesz facebook, drága lesz jaj,azért össze tudtak fogni az emberek. Minden fajta adó megjelenik, emelik jövőre a kötelező biztosítást 10-15%-al, hát ez nem érdekes az internet a lényeg. Virtuális life fontosabb mint a valóság. Nem egyszer kaptam azt a választ mikor valami haverom ki hívtam hogy nem ér rá, de a facebook fent log, lusták ki menni az emberek, egy kis eső, esetleg hó elriasztja őket attól hogy elmenjenek boltba,

    Egy részt nem magával a fejlődéssel van a probléma hanem inkább azzal hogy az embereket széthúzza, szerintem ha valaki egy másfél km-re lakik tőled és rég beszéltél vele, rád ír mizu rég beszéltünk. Az élet rövid , túl rövid ahhoz hogy egy virtuális álom világba éljük le. Személy szerint mobil nettet se kötöttem a telefonomra, azért megyek emberek közzé hogy velük logjak beszélgessek, nem azért hogy társaságba társasági oldalakon lóglak. Ráadásul 1700 embernek volt 3 óra 45 perce este ilyen szellemi púp szintű produkciót nézni, https://www.youtube.com/watch?v=r6hFyScL_TE :DDD

    Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

Új hozzászólás Aktív témák