Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz sultansmith #248 üzenetére

    nem értem, miért is vetted így magadra és válaszolsz ilyen hangnemben, pláne úgy, hogy saját bevallásod szerint nem vagy érintett...
    csinálj magadnak hozzávetőleges statisztikát, hogy az ilyen cikkekben hozzászólók közül azok, akik az általam korábban írt irányban nyilvánulnak meg, mikor és milyen telefonokat birtokoltak, illetve teszik azt most, továbbá azt is tartsd nyilván, ha valakinek volt is esetleg valamikor egy samsung telefonja, de nem csúcskategóriás és amiatt általánosságban kiábrándult a gyártóból és kijelentette, hogy ilyet soha többet, milyen arányban vannak.
    nem tudom, hogy a fórumon melyik témákat és milyen rendszerességgel olvasol/követsz, de ha megfelelők az értékek, akkor az általam vázolt eredményt fogod kapni.
    az s4 nekem már a sokadik samsung csúcstelefonom volt a gyártón belül is, pedig nem csak samsung telefonokat veszek, volt/van közben sony, apple...stb. is.
    ezzel az erővel nem csak az s7, hanem nagyon más telefon is túlárazott, de semmi akadálya, hogy tegyen ellene bárki is; nem kell megvenni!
    engednének az árból a gyártók, ha egyáltalán nem fogyna, illetve volt is már rá példa, nem is egy gyártó esetén.
    miként mindenki, én is örülnék annak, ha sokkal olcsóbb lenne a mobiltelefon, de ez bármilyen más termékre is elmondható, viszont nem ebben az irányban halad a dolog, nem csak a samsung, hanem a sony, de még a korábban olcsó(bb)nak titulált lg...stb. is rendre emeli az újabb és újabb csúcstelefonjai árát, amik még így is fogynak, ezért komoly arányú olcsósítás nem mostanság várható.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák