Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • P.H.

    senior tag

    Én ennyi energiát nem fektettem bele, csak szétnéztem a gépemen, hogy milyen 64 bites programokat használok. Ezeket bárki lefuttathatja, úgyis mindenki a saját szemének hisz. :)

    7zip 32 bites verzió:

    7zip 64 bites verzió:

    WinRar 32 bites verzió:

    WinRar 64 bites verzió:

    50 perces MPEG2 » x264 konvertálás kézzel indítva (a kettő egymás után .bat-ból indítva, időpontok a promptban):
    64 bit: 13 perc 42 másodperc
    32 bit: 14 perc 36 másodperc

    Van épp a gépen egy Cinebench is, kipróbáltam.
    Cinebench R11.5 64 bit: 6.18
    Cinebench R11.5 32 bit: 5.67

    A tömörítőket nem nagyon hatotta meg, hogy 32 vagy 64 bites verziót futtatok, hajszállal gyorsabb a WinRar és kicsitt többel a 7 Zip 64 bit mellett (mérhettem volna ki- és betömörítést, de azok csak ideírt számok lennének). Az x264 és a Cinebench már jobban gyorsult.

    Te írtál egy programot, amiben nemigen teljesült, hogy "a feldolgozandó adat még így is legalább egy nagyságrenddel nagyobb (remélem)", mert nemigen dolgoztál fel semmit (akkor kijönne a + regiszterek jótékony hatása. De nekem mindegy.

    Konklúzió? Szerintem mindenki le tudja vonni. Nekem az, hogy tőled nem szerzek be 64 bites programot. :)

    Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you are still ... ˙˙˙ Real Eyes Realize Real Lies ˙˙˙

Új hozzászólás Aktív témák