Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #72042496

    törölt tag

    "...márpedig a Prohardver! olvasói jól tudják, hogy a kontrasztarány kiszámolása során az a jó, ha minél magasabb kontrasztarányhoz minél alacsonyabb fényerő párosul..."

    Ezen a kiszóláson jót mosolyogtam! :) (Egyébként sosem gondoltam bele, nem is tudtam róla, pedig logikus.)

    A HDCP-t sajnálom, ha ezt beleteszik, már nem szavam sincs. Így viszont úgy látom, a panelból fakadó tulajdonságait leszámítva abszolút fapad. Gáznak tartom, hogy még mindig a Dell 3007WFP-vel van egy szinten. Azóta a Dell 2 új 30" kijelzőt is piacra dobott, de úgy látszik, a Samsung ennek nem tulajdonít túl nagy jelentőséget. :)

    Cifu:

    Lehet, én kezdek öregedni, de egy méterről már kicsinyleném az ikonokat. A 24" esetén is sokszor kívántam, bárcsak nagyobb pixelekkel dolgozna. (Egy méternél valamivel közelebbről nézem a monitort. Hamarosan TV-t. :D)

    Jó, de ez monitor, ennek a kis képpontméret és bazi felbontás miatt van létjogosultsága. Éppen fentebb fejtettem ki, hogy engem ez már zavarna, de aki hasznát veszi, az rá sem néz a TV-re. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák