Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • babkukta

    senior tag

    az a baj, h már mind1 mit dob a Sony, ameddig nem bizonyít ÉLESBEN, lesz.rják h mi a marketing. Én kíváncsi vagyok h milyen lesz, de igazából nem annyira érdekel, mint alternatíva. Belökik ide a magas mp számot, mint anno a Z1el, és ott voltak már akkor is a 12-13 mp-es konkurensek, akik körberöhögték. Miért jó ez neki? Most is ez lesz? Valószínűleg... várja mindenki a megváltást, és teljesen jogosan. Tudjuk h nem a legjobb helyzetben vannak, és vmi komolyat kell lépni. Erre beraknak ide még1 Z2/3 variánst, nagyobb mp számmal, egy elb.szott S810el (gondolom én), amit szerencsésen újra a kamera mellé raknak, h véletlenül se bírja tovább a kamerázást 10 percnél. Jön megint a vízállóság, ami az emberek 50%-ánál nem is vízálló, és jön megint a Cordon, aki a szakember gárdájával lelkiismeretesen megcsinálja és leteszteli, h tényleg zárnak e az ajtók.
    Nem értem, h miért nem kérdeznek meg 50-100 sony felhasználót, h "mit b.sztunk el eddig drága?". Kb olyan, mintha szarna bele mi kell nekünk. Szerettem és szeretem is a Sonyat, a Z3am is, de már kezdem unni amit csinálnak :( Mindegyik gyártó rakja lefelé az értelmesebbnél értelmesebb készüléket, itt meg mintha 2 évet le lennének maradva. Nem beszélve arról, h elég nagy selejtaránnyal dolgoznak ahoz képest, h prémium gyártó

    Üdvözlettel, Tibi

Új hozzászólás Aktív témák