Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kasa85

    őstag

    válasz lala42 #5260 üzenetére

    És még most is ,hogy szaggat :DDD
    Már nem csodálkozom ezen,hogy ilyen trágya dolgok kerülnek ki,de hogy egy magot terhelt le manapság a prociból :DDD
    Nem azt írtam,hogy ledob hanem hogy nem engedett be,és sokan másokat se :U
    A szerver nem elérhető próbálja meg később,amit írtam az régebben volt hogy levágott az asztalra.Amióta a PB frissítem a pbsetup-al azóta tökéletes.
    Szerintem lehet a HD4xxx szériával nem bugozik annyira,meg amit írtam konfig függő is mint a szürke halál,és az egér szaggatás a sarokban hála istennek ez egyik sem volt.
    Sajnos a szerver függőséghez hozzá teszem rengeteg szervert ki próbáltam,és ami stabilnak bizonyult most egy trágyadomb lett.
    Gondoltam a szolgáltatásra is mint a lagolás problémára,de az elmúlt 1hónapban rengeteg a panasz,és a köpködés.
    Persze azt mindenféleképpen hozzá teszem,hogy a fent említett problémák ellenében az összes eddigi Multis játékomban a BFBC 2 viszi a prémiumot,remélem a három letaszítja majd ,mert akkor megint lesz időm lekötni magamat még egy remek játékkal.
    Jó régi drivert használsz,de azt vélték sokan a legjobbnak az elmúlt időszakban,és én is azt használtam a HD5970 karimnál.
    Sok sikert kívánok az ujj jövevényhez ó :R

    Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

Új hozzászólás Aktív témák